מטבח אנגלי כפרי

מטבח אנגלי כפרי מזוהה עם תפאורות שלקוחות ממאה אחרת, אך המציאות היא שגם כיום מדובר בטרנד חם ונחשב, ולו בזכות התחושה האצילית שהמראה ההרמוני והמוקפד משדר, בזכות החומריות הבלתי מתפשרת, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ובזכות ההידור המאופק שמצליח לשדר יוקרתיות ופרקטיות באותה נשימה.

ניגודיות מרשימה

רבים נוטים לתפוש את המטבח האנגלי כפרי כחגיגה של ניגודים שפשוט עובדים נהדר ביחד, וזאת כי לצד העובדה שהמטבח שומר נאמנות למסורת, הוא גם כולל את מיטב החידושים הטכנולוגים שניתן למצוא מבחינת אבזור.

בנוסף, לצד העובדה שהוא עשוי מעץ מלא, הוא זוכה לרמת גימור מעודנת, עדינה ורכה, כולל פינות מעוגלות, חריטות וחזיתות בעבודת יד מוקפדת, ובקיצור- עבודת נגרות אמיתית.

נאמנות למקור

גם אם מטבח אנגלי כפרי מגיע אלינו ממחוזות אנגליה של לפני עשרות שנים, הוא עדיין מככב בארץ – הרחק מארץ היעד, וכאשר העבודה באמת מושקעת ונאמנה למוטיבים המקוריים, ניתן לחוש שמדובר בדבר האמתי, ללא שום חשיבות למרחק הגיאוגרפי.

תוספות ידועות מראש

מבחינת מאפיינים, מטבח זה מאופיין בקווים ישרים, עץ מלא, צבעים בהירים, ידיות מעוגלות, שטחי אחסון ייעודיים, יחידות נפרדות ודינמיקה בין שטחים פתוחים לסגורים.

כמו כן, הכיף הגדול מגיע בסוף, כאשר מתאפשר לשחק עם תוספות, קרי סלסילות, ארונות סגורים בזכוכית (מעוטרת או חלקה) וכדומה. עם זאת, למרות שמדובר בתוספות, הכול נלקח בחשבון מראש, כך שהחוכמה היא לשמור על המראה הראשוני – על המראה האלגנטי, המאופק והמרשים. 

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח אנגלי קלאסי

מטבח אנגלי קלאסי

המטבח האנגלי הנו מטבח שבמראה הראשון משאיר רושם חזק ומרשים, גורם להביט שוב ושוב על כל פרט, הן על הידית

מטבח אנגלי לבן

מטבח אנגלי כפרי

מטבח אנגלי כפרי מזוהה עם תפאורות שלקוחות ממאה אחרת, אך המציאות היא שגם כיום מדובר בטרנד חם ונחשב, ולו בזכות

מטבח כפרי מודרני

מטבח אנגלי מודרני

המטבח האנגלי הינו מעודן ואצילי, איכותי ושקט, מושקע ומרשים, מגיע אלינו מרחוק וטעון בשלל אלמנטים מסורתיים, אך יחד עם זאת

מטבח אנגלי פרובנס

מטבח אנגלי פרובנס הנו מטבח שלוקח אותנו לטיול ברחבי העולם. מצד אחד ישנה אנגליה ומצד שני ישנה צרפת. היכן שתי

יכול גם לעניין אותך:

טיפים ועצות לבישול במטבח

שבעה סודות בישול שיהפכו אתכם לשפים כולנו אוהבים ללמוד טריקים קטנים וקיצורי דרך, במיוחד כשמדובר בזירת המטבח העמוסה בעבודה. עם

סם מאלוף – עובד עץ

סם מאלוף (Sam Maloof) ז"ל היה הנגר ומעצב הרהיטים הראשון אשר זכה בפרס היוקרתי – MacArthur fellowship. עבודותיו הוצגו במוזיאונים

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי