מטבח אנגלי מסורתי

מטבח אנגלי מסורתי הנו מטבח שעשוי מעץ מלא, לרוב בגווני לבן או בגווני פסטל בהירים (אם כי כיום גם גוונים כהים נכללים), כל פרט בו מוקפד, החיבורים איכותיים, הקוויים ישרים, הפינות מעט מעוגלות, הוא מארח חומרים שמתכתבים עמו (קרי שיש וזכוכית), הוא חף מיומרות (אך כן כולל פיתוחים וחריטות), הוא נותן מקום של כבוד לאיכות החומר.

מטבח אנגלי מסורתי חושב מראש על כל פרט (כולל התוספות הסופיות שמעניקות טאצ' אישי), הוא חכם (כולל שלל מיקומים ייעודיים) ולמרות שהוא מלווה אותנו לאורך דורות, הוא כן מתקדם מבחינה טכנולוגית – כולל מכשירי חשמל איכותיים.

נגיעה טכנולוגית

במטבח האנגלי מסורתי אולי לא נמצא כיריים חשמליות אך כן כיריים איכותיות שעובדות על גז, ואולי לא נמצא תנור שקוע אך כן תנור עומד, משמע גם מטבח אנגלי מסורתי מתקדם מבחינת טכנולוגית, אך בו זמנית כל פרט בו מיישר קו עם העיצוב הקלאסי, זה שלוקח אחורה בזמן ומאפשר ליהנות מנראות אלגנטית, מרשימה, מעוררת השתאות ושיוצרת תחושה של בית חם, מזמין ואוהב – בית שמצד אחד יש בו חיים, ומצד שני שומר על סדר.

מבניות

מבחינת מבניות וחלוקה, נציין שמטבח אנגלי מסורתי עשוי ממגוון יחידות נפרדות, כאלו שכוללות שטחי אחסון חכמים וסגורים לצד שטחי אחסון פתוחים, קרי מדפים – כאלו שמחברים את סך היצירה לכדי תוצר הרבה יותר שלם, מרשים ומעניין.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח אנגלי קלאסי

מטבח אנגלי קלאסי

המטבח האנגלי הנו מטבח שבמראה הראשון משאיר רושם חזק ומרשים, גורם להביט שוב ושוב על כל פרט, הן על הידית

מטבח אנגלי לבן

מטבח אנגלי כפרי

מטבח אנגלי כפרי מזוהה עם תפאורות שלקוחות ממאה אחרת, אך המציאות היא שגם כיום מדובר בטרנד חם ונחשב, ולו בזכות

מטבח אנגלי פרובנס

מטבח אנגלי פרובנס הנו מטבח שלוקח אותנו לטיול ברחבי העולם. מצד אחד ישנה אנגליה ומצד שני ישנה צרפת. היכן שתי

מטבח אנגלי מסורתי

מטבח אנגלי מסורתי

מטבח אנגלי מסורתי הנו מטבח שעשוי מעץ מלא, לרוב בגווני לבן או בגווני פסטל בהירים (אם כי כיום גם גוונים

יכול גם לעניין אותך:

טיפים ועצות לבישול במטבח

שבעה סודות בישול שיהפכו אתכם לשפים כולנו אוהבים ללמוד טריקים קטנים וקיצורי דרך, במיוחד כשמדובר בזירת המטבח העמוסה בעבודה. עם

מטבחים מיוחדים

מטבחים מיוחדים

הבית הישראלי המודרני מעמיד את המטבח במרכזו. המטבח בימינו הוא גדול יותר, פונקציונאלי יותר ומזמין יותר. ב-99% מהמקרים הוא משמש

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי