מטבח אנגלי קטן

המטבח האנגלי מהווה מקור השראה עבור שלל אנשים שעומדים לעצב את מטבח החלומות שלהם, וזאת כי יש משהו מאוד נכון במראה המוקפד, האיכותי, השמרני, היוקרתי, העדין והמתוחכם שמצליח ליצור מקשה אחת מדויקת, מזמינה ונעימה לעין.

סגנון העיצוב החמים יכול להתאים עצמו כמעט לכל גודל, ועל כן, מטבח אנגלי קטן הוא בהחלט אופצייה טובה לאלו שלא זכו בשטח רב באיזור המטבח שלהם.

כשמדובר במטבחים קטנים, החוכמה היא להתחיל באיפיון ותכנון מדוייק של כל פרט ופרט. תכנון מטבחים קטנים היא אמנות בפני עצמה ודורשת מיומנות ומחשבה על הפקטים הכי קטנים. 

חותמת אישית

המטבח האנגלי ידוע כיצירה שבה כל פרט נלקח בחשבון והוא מציע מוצר מרשים ביותר שמהווה הצצה למטבח אנגלי מקורי, ולו כזה שהיה מצוי באחוזה אנגלית שבה עומלים משרתים במטבח ובסלון הקמין מפיץ ריח רענן של עץ.

אם נחזור להווה, נמצא שגם כיום בעידן המודרני למטבח האנגלי יש מקום של כבוד, ולו כי הוא משתלב נהדר עם שלל סגנונות, הוא מפלרטט עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והוא מאפשר לכל אחד להטמיע חותמת אישית.

יצירת מופת

גם אם אין לכם הרבה מקום, אתם עדיין מוזמנים ליהנות מסגנון העיצוב של מטבח אנגלי כפרי, וזאת כי גם מטבח אנגלי קטן בעל קסם גדול עדיין שומר על סך הכללים שהופכים אותו ליצירת מופת, בה הארונות מדמים רהיטים, הידיות מיוחדות והחזיתות מיוצרות בעבודת יד מסורתית על ידי נגרים בשיטות עבודה מסורתיות.

אי לכך אין הכרח במקום נרחב, אלא מה שחשוב זו הערכה לאיכות ולייחודיות של העיצוב והעבודה, ועל כן כה טוב לדעת שגם בשטח קטן ניתן לעצב מטבח שמיישר קו עם מאפייני המטבח האנגלי – הכול תלוי בתכנון נכון, בבחירת אלמנטים משלימים, בהבנת הצרכים וכמובן בייצור איכותי מחומרי גלם איכותיים, כל אלו מאחדות הכול לכדי מראה שלם ומרשים.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח אנגלי קלאסי

מטבח אנגלי קלאסי

המטבח האנגלי הנו מטבח שבמראה הראשון משאיר רושם חזק ומרשים, גורם להביט שוב ושוב על כל פרט, הן על הידית

מטבח אנגלי לבן

מטבח אנגלי כפרי

מטבח אנגלי כפרי מזוהה עם תפאורות שלקוחות ממאה אחרת, אך המציאות היא שגם כיום מדובר בטרנד חם ונחשב, ולו בזכות

מטבח אנגלי לבן

המטבח האנגלי הנו מטבח שבמבט אחד מבהיר שהוא לוקח למסע בזמן ואף לעבר תרבות מכובדת שאט אט נמוגה מהעולם, בו

מטבח כפרי מודרני

מטבח אנגלי מודרני

המטבח האנגלי הינו מעודן ואצילי, איכותי ושקט, מושקע ומרשים, מגיע אלינו מרחוק וטעון בשלל אלמנטים מסורתיים, אך יחד עם זאת

יכול גם לעניין אותך:

לאכול בבית

לאכול בבית- אנחנו מה שאנחנו אוכלים… וגם המקום שבו אנחנו רוצים לאכול. המטבחים הכפריים עברו גלגולים רבים במהלך ההיסטוריה: בעת

לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי