מטבחי יוקרה

איכות ללא פשרות – מטבחים יוקרתיים

מטבחי יוקרה תמיד יוצרים לנו אסוציאציה מאוד ספציפית בראש. למעשה, חיפוש מהיר במילון מעלה כי המילה יוקרה משמעה, בין השאר: תחושה של עושר ופאר.

אולם מטבח יוקרתי – תוכו כברו. הוא לא רק נראה נהדר, אלא מתאפיין גם באיכות מוקפדת עד הפרט האחרון.

מה בדיוק הופך מטבח לכזה המעורר במתבוננים בו קריאת התפעלות? מטבח מסוג זה תמיד מבוצע על פי הזמנה – .custom made, bespoke הוא אינו מתאפיין בסגנון מסוים ויכול להיות מודרני, אך גם מטבח כפרי.

גם החומר אינו מובהק, אלא מותאם לסגנון הנבחר.

מטבחי יוקרה אלו עשויים עצים איכותיים אשר עובדו ויובשו ברמה הגבוהה ביותר, לבידים איכותיים ופרזול שהינו המילה האחרונה והם צבועים בצבעים על בסיס מים, מהסוג העמיד והאיכותי ביותר שקיים.

מטבחי יוקרה

לקוחות המזמינים מטבח יוקרה איכותי, מצפים לתוצר ברמה הגבוהה ביותר.

חלקם, בהתאם לבית היוקרתי בו הקפידו על כל אלמנט ופרט בעיצוב, וחלקם, משום שקיבלו החלטה להשקיע בחדר אשר מבחינתם הוא החשוב ביותר בבית – המטבח.

ואכן, בשנים האחרונות, מתחזק החיבור למטבח אצל גברים ונשים כאחד.

הרצון לבשל, חוש הטעם שהתחדד, אהבת הגאדג'טים למטבח, החזרה לאיכות ללא פשרות על פני מודה חולפת, וגם ההכרה בעובדה שהמטבח היה ונשאר מרכז הבית – מסיבות אלו ואחרות התחזק אצל רבים הצורך והרצון להשקיע במטבחים יוקרתיים ואיכותיים אשר ילוו את המשפחה שנים רבות.

מאפיינים של מטבחי יוקרה

מטבחים יוקרתיים מתאפיינים בארונות גדולים וכבדים וכמתבקש גם בהובלה מוקפדת ובהתקנה המורכבת ממספר שלבים.

רמת הגימור, התחכום וגם חשיבה "ירוקה" ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה הם חלק בלתי נפרד מהגדרת המוצר.

מבחינת הפונקציונליות והתכנון, מתאפיינים מרבית ממטבחי הפרובנס היוקרתיים במרחב גדול, משטחי עבודה רבים, חלוקת חלל נכונה, נוחות מרבית ויעילות מקסימלית – הכול במטרה לספק חלל מושלם וחוויית בישול נעימה ומיטבית ההופכת גם משימות מורכבות לפשוטות.

מטבחי יוקרה

ההקפדה הרבה המאפיינת את המוצר המוגמר באה לידי ביטוי גם בשלבי התכנון של מטבחים יוקרתיים, בכל שלבי הייצור ולבסוף, גם בהתקנה.

מטבחי פרובנס יוקרתיים אלו מיוצרים אך ורק על ידי בעלי מקצוע מיומנים אשר ניכר בהם שהם אוהבים את עבודתם ורואים בה יצירת אמנות.

אכפתיות, הקפדה ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים חייבות להיות חלק בלתי נפרד משלבים אלו וגם מהשירות הניתן שנים לאחר התקנת המטבח.

מטבח יוקרתי בצבע כחול בהיר

ב- Touchwood אנו מאמינים שיוקרה היא לא רק מראה, היא תוצאה מובהקת של תהליכים מובנים ומורכבים המתאפיינים בהקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט ואלמנט.

האהבה שלנו למקצוע מאפשרת לנו להבין מהי יוקרה עבור לקוחותינו ולהפיק אותה בכלים ובחומרים האיכותיים ביותר.

מטבח יוקרה

המרכיבים של המונח "מטבח יוקרה" כפי שאנו מבינים אותם:

"הצלחה היא תוצאה של פרפקציוניזם, עבודה קשה, לימוד מכישלונות, נאמנות והתמדה". כך אמר קולין פאוול.

העקרונות של פאוול דומים מאוד לעקרונות שלנו בטאצ'ווד, רק שאנחנו רוצים להוסיף לנוסחה הזו גם – אהבה.

פרפקציוניזם:

מקצוע הנגרות בכלל, ובניית מטבחים כפריים בפרט, דורשים עבודה של נגרים כישרוניים ומיומנים. למרות הפריחה בתחום הריהוט מעץ, עדיין מורגש המחסור בנגיעת היד המנוסה של הנגר. אצלנו בטאצ'ווד אנחנו מאתרים בפינצטה את הנגרים המוכשרים ביותר, וכול נגר עובר הכשרה של כשלוש שנים כדי להגיע לרמת המקצועיות הדרושה.

הפרפקציוניזם שלנו בא לידי ביטוי גם בבחירה בחומרים האיכותיים ביותר. אנו עובדים עם מגוון רחב של עצים קשים שמיובאים מכל רחבי העולם. אנחנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר כולל לכות וצבעים על בסיס מים, פורמייקות איכותיות לפנים הארונות, שמנים ווקסים, ואביזרי פרזול וגימור כגון ידיות ייחודיות בעבודת יד, זכוכיות מסוגננות ועוד.

עבודה קשה:

העבודה ה"קשה" מתחילה כבר בשלב התכנון.

עבורנו לא מדובר בעבודה קשה, משום שדנה לוטן, מעצבת המטבחים האישית שלנו, מתרגשת בכל פעם מחדש לתכנן מטבח שמותאם אחד לאחד לחלומות ולצרכים של הלקוח.

מלבד ההתאמה המדויקת – אסתטיקה, פונקציונאלית והתחשבות בחלל, הם הבסיס שעליו נבנה התכנון והעיצוב. אנו שמים דגש רב על בחירת סוג העץ, הצבעים והגוונים המתאימים ביותר לעולמו של הלקוח.

העץ למטבח מעובד באופן קפדני וידני בהתאם לתכונותיו. שיטות הגימור המסורתיות, מדגישות את יופיו של העץ הנבחר.

באמצעות שילוב של חומרים כגון: זכוכית, ברזל, קרמיקה וכל חומר גלם אחר – כל מטבח כפרי מקבל אופי שונה.

לימוד מכישלונות:

מכיוון שבמטבחים כפריים שמותקנים בביתו של הלקוח אין מקום לטעויות, הלמידה שלנו נעשית כבר בשלב התכנון.

התכנית נבדקת פעמים רבות מספור, כולל מדידה מדויקת של המכשירים החשמליים שיאבזרו את המטבח ועד קביעת מוקדי הברזים, שקעי החשמל ומיקומי התאורה.

אנו יודעים שתכנון מדויק יכול לחסוך כסף רב, עבודה כפולה ומכופלת וכישלונות שקשה מאוד לתקנם בשטח.

אנחנו מאמינים שכבר בשלבי התכנון של מטבחי יוקרה חשוב למצוא פתרונות יצירתיים שתפורים בדיוק ללקוח, על מנת שהתקנת המטבח תהייה חלקה קלה ומהירה.

ובואו נודה על האמת, כולם טועים…

השאלה היא כמובן, מי לוקח את הטעטויות שלו ולומד מהם.

נאמנות והתמדה:

הנאמנות שלנו ללקוח, מתחילה כבר בשלבי התכנון הראשוניים שבהם אנחנו מנסים להבין את המנהגים של בני המשפחה כמו למשל, ילדים שאוהבים להכין את שיעורי הבית במטבח, או אנשים שאוהבים לבשל ולארח במטבח,  לעומת אנשים שלא רוצים להכין יותר מחביתה.

לאחר מכן, בהתאם לפרוגרמה, אנחנו מוצאים את המיקומים הטובים ביותר לכיור, למקרר, לאזור הבישול ולמשטח העבודה. רק לאחר שמצאנו את הפתרונות היעילים ביותר אנחנו מגיעים לרזולוציות העיצוביות.

הנאמנות שלנו ללקוח מתבטאת גם בכך שהתקנת המטבח והארונות נעשית על-ידי צוות מ- Touchwood ולא על ידי קבלני משנה, אנחנו מחויבים לתקינות המוצרים גם לאחר שלב ההתקנה. הנאמנות הזו מבטיחה ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שיקבלו תמיד מענה מקצועי לכל בעיה.

אהבה:

ואחרונה חביבה, האהבה…

האהבה לעץ, האהבה לנגרות, האהבה ליופיים של המטבחים הכפריים, האהבה למציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו.

כל מטבח כפרי שמגיע לביתו של לקוח חדש, מכיל בתוכו את כל האהבות והעקרונות של טאצ'ווד.