מטבחים יוקרתיים

איכות ללא פשרות – מטבחים יוקרתיים

חיפוש מהיר במילון מעלה כי המילה יוקרה משמעה, בין השאר: תחושה של עושר ופאר.

אולם מטבח יוקרתי – תוכו כברו. הוא לא רק נראה נהדר, אלא מתאפיין גם באיכות מוקפדת עד הפרט האחרון.

מה בדיוק הופך מטבח למטבח המעורר במתבוננים בו קריאת התפעלות? מטבח מסוג זה תמיד מבוצע על פי הזמנה – .custom made, bespoke הוא אינו מתאפיין בסגנון מסוים ויכול להיות מודרני, אך גם מטבח כפרי. גם החומר אינו מובהק, אלא מותאם לסגנון הנבחר. מטבחים אלו עשויים עצים איכותיים אשר עובדו ויובשו ברמה הגבוהה ביותר, לבידים איכותיים ופרזול שהינו המילה האחרונה,  והם צבועים בצבעים על בסיס מים, מהסוג העמיד והאיכותי ביותר שקיים.

מטבחים יוקרתיים

לקוחות המזמינים מטבח יוקרה איכותי, מצפים לתוצר ברמה הגבוהה ביותר. חלקם, בהתאם לבית היוקרתי בו הקפידו על כל אלמנט ופרט בעיצוב, וחלקם, משום שקיבלו החלטה להשקיע בחדר אשר מבחינתם הוא החשוב ביותר בבית – המטבח. ואכן, בשנים האחרונות, מתחזק החיבור למטבח אצל גברים ונשים כאחד. הרצון לבשל, חוש הטעם שהתחדד, אהבת הגאדג'טים למטבח, החזרה לאיכות ללא פשרות על פני מודה חולפת, וגם ההכרה בעובדה שהמטבח היה ונשאר מרכז הבית – מסיבות אלו ואחרות התחזק אצל רבים הצורך והרצון להשקיע במטבחים  יוקרתיים ואיכותיים אשר ילוו את המשפחה שנים רבות.

מאפיינים של מטבחי יוקרה

מטבחים יוקרתיים מתאפיינים בארונות גדולים וכבדים וכמתבקש גם בהובלה מוקפדת ובהתקנה המורכבת ממספר שלבים. רמת הגימור, התחכום וגם חשיבה "ירוקה" ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה הם חלק בלתי נפרד מהגדרת המוצר. מבחינת הפונקציונליות והתכנון, מתאפיינים מרבית ממטבחי הפרובנס היוקרתיים במרחב גדול, משטחי עבודה רבים, חלוקת חלל נכונה, נוחות מרבית ויעילות מקסימלית – הכול במטרה לספק חלל מושלם וחוויית בישול נעימה ומיטבית ההופכת גם משימות מורכבות לפשוטות.

דוגמאות של מטבחי יוקרה

ההקפדה הרבה המאפיינת את המוצר המוגמר באה לידי ביטוי גם בשלבי התכנון של מטבחים יוקרתיים, בכל שלבי הייצור ולבסוף, גם בהתקנה. מטבחי פרובנס יוקרתיים אלו מיוצרים אך ורק על ידי בעלי מקצוע מיומנים אשר ניכר בהם שהם אוהבים את עבודתם ורואים בה יצירת אמנות. אכפתיות, הקפדה ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים חייבות להיות חלק בלתי נפרד משלבים אלו וגם מהשירות הניתן שנים לאחר התקנת המטבח.

מטבח יוקרתי בצבע כחול בהיר

ב- Touchwood  מאמינים שיוקרה היא לא רק מראה. היא תוצאה מובהקת של תהליכים מובנים ומורכבים המתאפיינים בהקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט ואלמנט. האהבה שלנו למקצוע מאפשרת לנו להבין מהי יוקרה עבור לקוחותינו ולהפיק אותה בכלים ובחומרים האיכותיים ביותר.מטבח יוקרה