מטבח כפרי אפור

המטבח הכפרי מעניק תחושה של ביתיות, של בית בכפר, של איכות ללא פשרות, של יוקרה ובעיקר של חיבור לטבע, וזאת כי הוא עשוי מעץ אמתי ועומדת מאחוריו עבודת יד ומסורת שעוברת מאב לבן.

אי לכך רבים בוחרים במטבח כפרי, בין אם הם מתחברים לעיצוב הכפרי ובין אם הם מתחברים לעיצוב יותר מודרני, במקום אשר בו אנו מבשלים ומתאספים, זה רק הגיוני שנרצה להיות מוקפים בעיצוב שיש מאחוריו מסורת, שמגיע ממחוזות כפריים ושמשרה אווירה נינוחה ומזמינה.

פרקטיות ונראות

המטבח הכפרי מאוד פרקטי ובאותה נשימה מאוד חכם ומתקדם – מטבח כפרי מעניק מענה מלא לכל צורך, רצון ואילוץ. הוא ארגונומי, מתחשב בתרחיש משתמש, ומבחינת עיצוב תגלו שבאמצעות מגוון תוספות קלות הוא מצליח להעניק הרבה עושר ותחושה של יוקרה, כך שבכל מטבח כפרי תמצאו תוספות קטנות ויחודיות שעושות הבדל גדול, קרי תוספת של ידיות בעבודת יד, עבודת פרזול וכדומה.

הצבע האפור

בוחנים מטבח כפרי אפור? ובכן כיום הצבע האפור הוא ללא ספק הלבן החדש. אומנם מדובר בצבע קר, אך גם מדובר בצבע שמשדר ניקיון ושמשתלב נהדר עם גווני פסטל (מאוד פופולאריים כיום). בנוסף, כאשר הצבע האפור מגיע על גבי טקסטורה של עץ הוא מעט מתרכך, כך שהשילוב שנוצר בין החומר החם לצבע הקר מהווה תוצאה מרתקת, כזו שמאפשרת הרבה משחק עם תוספות, קרי אי, צמחייה, מוצרי חשמל ותאורה.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

יכול גם לעניין אותך:

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי