מטבח קלאסי עם אי

כיום ישנה מגמה לחזור לעבר, ואכן בעבר עבודת העץ הייתה עם נשמה, עץ איכותי, ושיטות עבודה שעברו מאב לבן, עבודת כפיים עם כלים ידניים ובאופן כללי ניתן הרבה כבוד לעץ – לחומר שחי ונושם, כך ששלל מטבחים גדולים מהעבר מהווים כיום השראה, וכאן המטבח הקלאסי עם אי נכנס לתמונה – מטבח שלא השתנה רבות לאורך השנים ושגם כיום נראה יוקרתי, איכותי ואלגנטי, כך שיש לו ביקוש רב לצד פרשנות מגוונת.

אי במטבח קלאסי

המטבח הקלאסי שומר כבוד למסורת ובו זמנית יודע להתעדכן, ולו באמצעות שילוב של כלי חשמל משוכללים. ניתן להתאימו  לשלל עיצובים, כולל עיצובים יחסית מודרניים, ופה ראוי להכיר מטבח קלאסי עם אי.

ממש כשם שמטבח מעץ מלא בעל קוויים נקיים, צבעים בהירים, עיטורים במידתיות, מדפים פתוחים ויחידות נפרדות היה נכון בעבר ועדיין מרשים מאוד גם כיום, כך גם האי – האי חוזר בגדול וכיום כל מטבח שמכבד את עצמו ושיש לו מקום אינו מוותר על תוספת של אי.

מכאן שהשילוב בין הסגנון הקלאסי לאי עובד נהדר ואף מעניק מספר יתרונות ייחודיים.

צבעים קלאסיים

כאשר נכנסים למטבח קלאסי עם אי, חשים מוזמנים ובו זמנית רוצים להתחיל לבשל, באי יש משהו מאוד מזמין. כמו כן, בעוד שהמטבח הקלאסי יכול להיות צבוע בכל גוון רצוי, הרי שהאי יכול להיות צבוע בגוון אחר מותאם ומשטח האי העשוי מעץ בגמר טבעי יכול להוות קונטרסט מושלם.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

יכול גם לעניין אותך:

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי