מטבח פרובנס אפור

רבים מחפשים אחר מטבח שיתאים לקו העיצוב המודרני, כמו כן, מחפשים אחר מטבח שהוא מביא את העיצוב הכפרי, ופה ישנה נקודת השקה – רבים בוחרים במטבח פרובנס בגווני אפור, ולו כי מדובר בשילוב בין כפריות ומודרניות, משמע המראה הנוסטלגי פסטורלי שמגיע אלינו ממחוזות פרובנס משתלב נהדר עם המראה של גווני הצבע האפור, כך שביחד התוצאה מאוד מרשימה – נעה בין מראה כפרי למודרני, נראית מוקפדת ומחזיקה באמירה ברורה.

גוונים

הגוונים של מטבח פרובנס הם בדרך כלל בהירים ומשחקים על הספקטרום שנע בין לבן לשמנת, אך גם גוונים נוספים, תופסים מקום של כבוד, בעיצוב מטבחים כפריים צבועים בגוון אטום ופה נחדד שגם הגוונים האפורים, ואפילו הצבע השחור יודע להשתלב עם מאפייני מטבח פרובנס.

כמו כן, כיוון שהצבע האפור הנו קר ואילו צבע העץ הנו חם, יש צורך להבין כיצד לשלב נכון ביניהם, ופה נסביר שיש צורך בחוש עיצובי ובניסיון עשיר, אך כאשר מוצאים את המינונים הנכונים ואת הגוונים המתאימים, הרי שמדובר במראה מאוד מרשים שמביא עמו חיבור לסגנון המודרני.

מוצרים משלימים

כיוון שאנו מדברים על מטבח פרובנס צבוע בגווני אפור, שלל מוצרי חשמל סטנדרטיים ובעלי עיצוב כפרי יימצאו כמתאימים, הצבע האפור מגשר בין הנראות המתקדמת לבין העוצמה השקטה של מטבחי פרובנס, ועל כן כיום יותר ויותר אנשים בוחרים בעיצוב בסגנון פרובנס עם גימור בגוון אפור.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי פרובנס

מטבח פרובנס כפרי

מטבח פרובנס הוא בהחלט מטבח כפרי, מטבח שמשדר פשטות לצד נגרות אמתית, מטבח שמקרין איכות בכול פרט וששואב הרבה השראה

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס משרה אווירה רגועה, לוקח אותנו לטיול דמיוני בשדות המוריקים והבלתי נגמרים של דרום צרפת ומעניק הצצה לאותן אחוזות

מטבח כפרי מודרני

מטבח פרובנס מעוצב

מטבח פרובנס הנו מטבח כפרי פסטורלי שמעניק תחושה חמימה, נעימה ומזמינה, כך שאין זה מפליא שיותר ויותר אנשים נמשכים לבשל

מטבח כפרי לבן

מטבח פרובנס לבן

אמרנו פרובנס וישר לקחנו אתכם לטיול על כנפי הדמיון בדרום צרפת – לצד ניחוחות של לבנדר, ניחוחות של קדירות שנישאות

יכול גם לעניין אותך:

מטבח מנגר או מרשת מטבחים

ההבדלים העיקריים בין רכישת מטבח מרשת מטבחים ובין הזמנת מטבח מנגר בהשוואה בין מטבח שנרכש מחברת מטבחים לבין מטבח מנגר

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי