מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת הנו אחד מהמטבחים היותר קלאסיים שניתן למצוא תחת הקטגוריה של מטבחים כפריים. מדובר במטבח שמכבד את העץ, שמכבד עבודה מסורתית, ששומר על נראות פשוטה ושבו זמנית גורם לחוש השתאות לנוכח המראה הכללי.

מכאן שאין מדובר בעוד מטבח, אלא במטבח בעל נשמה וקריצה – במטבח שלוקח לטיול בדרום צרפת, גם אם מעולם לא הגעתם לאזור.

מאפיינים

שילוב של חומרים טבעיים, קווים נקיים, קירות מעט חשופים, רצפת פרקט איכותית ומאסיבית, אי עבודה מרכזי, כיור בעל חזית פתוחה (כיור שוקת), כדי פרחים ומוצרים שמביאים חיים ושמחה, מוצרי חשמל בעלי נראות נוסטלגית, חזיתות בעלות מסגרות פשוטות, לבנים ללא חיתוכים חדים, חלונות גדולים, רמת גימור ברמה מאוד גבוהה, משחק עדין עם חריטות ועיטורים, צביעה שמדמה מראה מיושן ושמירה על מרקמים חלקים – כל אלו ביחד יוצרים את המטבח שלוקח לטיול בזמן ושמעניק הצצה למטבחים של אותן אחוזות שבהן כל בני המשפחה היו עובדים ביחד במשק ובסוף היום היו נפגשים מסביב לשולחן האוכל שמצוי לצד המטבח.

אלמנטים משלימים

אומנם מטבח פרובנס שמנת מעניק תחושה של מטבח כפרי בעל נגיעה מעט קלילה, אך גם סגנון זה ניתן לקחת למגוון תתי נדבכים, ולו באמצעות הטמעה של גופי תאורה, צבעוניות, ריצוף וכלי חשמל. כך למשל מספיק לבחור בברז מנחושת בשביל לתמוך במראה המיושן ומנגד ניתן לבחור בברז מנירוסטה בשביל לחבר בחזרה למראה יותר עדכני.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח פרובנס אפור

מטבח פרובנס אפור

רבים מחפשים אחר מטבח שיתאים לקו העיצוב המודרני, כמו כן, מחפשים אחר מטבח שהוא מביא את העיצוב הכפרי, ופה ישנה

מטבח כפרי פרובנס

מטבח פרובנס כפרי

מטבח פרובנס הוא בהחלט מטבח כפרי, מטבח שמשדר פשטות לצד נגרות אמתית, מטבח שמקרין איכות בכול פרט וששואב הרבה השראה

מטבח מודרני עם אי

מטבח פרובנס מודרני

סגנון העיצוב פרובנס מגיע אלינו מדרום צרפת, אך גם כאן בארץ וגם כיום לאחר שהסגנון מחזיק מעמד לאורך עשרות שנים,

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס משרה אווירה רגועה, לוקח אותנו לטיול דמיוני בשדות המוריקים והבלתי נגמרים של דרום צרפת ומעניק הצצה לאותן אחוזות

יכול גם לעניין אותך:

מטבח כפרי ירוק

מטבחים מעוצבים

מטבחים כפריים מעוצבים הם מטבחים המבוססים על חומרי גלם ואלמנטים טבעיים, עיצוב חסר יומרות ומרחבי בישול והכנה המותאמים לארוחות גדולות

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי