מטבחים | מטבחים כפריים - תמונות

מטבח כפרי – תמונות נבחרות

המושג מטבח כפרי נתון לפרשנות רחבה, ואין "חוקים יבשים" שמגדירים לו סטנדרטים אחידים.

אדם מן היישוב שלא בקיא בטרנדים ובמגמות, יכול להתקשות בהבחנה בין מטבחים כפריים "אמיתיים" (העשויים מעץ מלא ובעבודת יד) לבין מטבחים שרק "מתיימרים" לשדר כפריות.

על כן, אחת ההמלצות הטובות ביותר עבור מי שרוצה ליהנות בביתו ממטבח כפרי אותנטי ואיכותי, היא להתרשם באופן בלתי אמצעי מתמונות וגלריות.

בעמוד זה תמצאו תמונות של מטבחים כפריים אשר בוצעו על ידי נגריית טאצ'ווד ללקוחותיה השונים.

תוכלו להתרשם בגלריה שלפניכם ממטבחים כפריים בסגנונות שונים, וכך (אולי) גם להכיר את המטבח הבא שלכם.

כשאתם בוחרים מטבח כפרי, תמונות בהחלט יכולות לספק את הרושם לגבי המשמעות של המונח החשוב הזה.

דרך התמונות תבחינו בניואנסים העיצוביים שמאפיינים מטבחים כפריים ולעתים תוכלו אפילו לחוש מבעד לאובייקט הוויזואלי את החום, הנשמה והחיים של חומרי הגלם.

בגלריית מטבחים כפריים, תמונות מביאות לידי ביטוי את ההבדלים העיצוביים בתוך הנישה הכפרית פנימה.

למשל, מהו מטבח כפרי מודרני, מהו מטבח בסגנון פרובנס, כיצד נראה מטבח כפרי בגימור שמנת, איך משחקי צבעים (אטומים ושקופים) משפיעים על הנראות של המטבח, אלו חומרי גלם מלבד עץ (כמו נירוסטה או זכוכית) משתלבים בעיצוב מטבחים כפריים ועוד.

שימו לב, בגלריה שלנו בעמוד זה, לצד תמונות של מטבחים כפריים, תוכלו לקרוא גם אודות כל פרויקט ופרויקט.

באלו חומרי גלם השתמשנו, מה היה הקו העיצובי שהנחה את האדריכל או המעצב, האם נעזרנו בטכניקה מיוחדת בביצוע העבודה וכדומה.

בבחירת מטבחים כפריים, תמונות שוות אלף מילים

חשוב להדגיש כי מטבחים כפריים אינם מקשה אחת. נהפוך הוא. הקסם במטבחים הללו טמון בכך שאין מטבח הזהה לחברו .

גם מטבחים כפריים בחללים בעלי נתונים דומים, ואפילו כאלה שעוצבו על ידי אותו אדריכל או מעצב, לא יהיו לעולם "תאומים זהים". זאת משום שאחד האלמנטים החשובים של המטבח הכפרי הוא שהוא מעוצב ומיוצר מחומרים טבעיים ובהתאם לצרכי הלקוח.

כמו בעיצוב כל מטבח יוקרתי, גם בעיצוב מטבחים כפריים ניתן דגש רב למכלול הפרמטרים שמרכיבים את החלל. מהם מקורות האור הטבעי של המטבח, היכן ממוקמת התאורה המלאכותית, מהו גודלו של החלל, מהן המטרות הפונקציונאליות המצופות מהמטבח, היכן הוא ממוקם ביחס לאזורים המשיקים לו בבית, מהו היקף השימוש הצפוי בו, כמה "משתמשים" עומדים לסעוד ולהתארח במטבח וכו'.

כאמור, כאשר אתם מתכננים מטבח כפרי, תמונות יכולות לעזור לכם להכיר טוב יותר את המטבח שלכם. תמונות של מטבחים כפריים אמיתיים עשויות לעורר השראה, לתת רעיונות ולסייע בקבלת החלטות.

מטבח כפרי, תמונות שאומרות הכל

לאור כל הסיבות שתיארנו לעיל, החלטנו לשלב באתר האינטרנט שלנו בנגריית טאצ'ווד גם גלריית פרויקטים. בגלריה שלפניכם תוכלו להתרשם מסגנונות שונים של מטבחים כפריים העשויים כולם מעץ מלא ומציגים מניפה רחבה של עיצובים, סגנונות ואלמנטים. תוכלו לצפות בגלריה במטבחים כפריים אותנטיים, מודרניים, קלאסיים, צבעוניים, לבנים ועוד. כל המטבחים עוצבו על ידי אמנים מובילים בתחומם והם עשויים כמובן בעבודת יד.