מטבחים כפריים בנגרות מסורתית
עם אהבה אמיתית למקצוע 

אנחנו ב- TouchWood מאמינים בנגרות קלאסית מסורתית. כזו שנובעת מתוך אהבה אמיתית למקצוע. כזו שאי אפשר ללמוד מהספרים, אלא רק דרך הידיים…
עם ניסיון של עשרות שנים מאחורינו, אנו מתכננים ומייצרים מטבחים כפריים ורהיטים מעץ מלא בשיטות עבודה ידניות, תוך ליווי אישי של הלקוחות, הקשבה לצרכיהם והקפדה על איכות בכל פרט.לתיאום פגישת היכרות

השאירו פרטים:

או פשוט התקשרו 072-3943-066

תהליך העבודה

חומרים

חומרים

איכות החומרים - עד לרמת הפרט הקטן ביותר - היא העיקרון המנחה אותנו לכל אורך הדרך.אנו עובדים עם מגוון רחב של עצים קשים (עצי שלכת) ועצים רכים (מחטניים) מכל העולם, ביניהם עץ הבית - אלון צרפתי. כמו כן אנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, לבידים מעץ ליבנה, לכות וצבעים על בסיס מים, פורמייקות איכותיות לפנים הארונות, שמנים ווקסים, ואביזרי פרזול וגימור כגון ידיות ייחודיות בייבוא אישי, זכוכיות מסוגננות ועוד.

תכנון

תכנון

תכנון המטבח הכפרי על פי Touchwood מונע על פי עקרונות אסתטיקה, פרקטיקה, סגנון, התחשבות בחלל הנתון והתאמה לסגנון הייחודי של הבית, לצד התאמה מלאה לצרכי הלקוחות. אנו שמים דגש בתכנון על בחירת סוג העץ, הצבעים והגוונים המתאימים ביותר. כך אנו יכולים לספק מענה מיטבי בהיבטים של עיצוב נכון, כמו גם נוחות ופרקטיות לצרכי היומיום, תוך יצירת מראה קלאסי של מטבח כפרי.

ייצור

ייצור

נגרות קלאסית זו לא רק שיטת העבודה שלנו, זוהי דרך חיים. אצלנו עדיין עושים נגרות מ- א' עד ת' ללא קיצורי דרך וללא פס ייצור. תהליך הייצור, המתבצע תוך בקרת איכות מתמדת, נעשה בשיטות מסורתיות ובעבודה ידנית של נגרי החברה המנוסים, תוך פיקוח וליווי אישי צמוד של איש צוות בכיר לכל אורך הדרך. 

התקנה

התקנה

אנו מאמינים כי ההתקנה הינה חלק בלתי נפרד ולא פחות חשוב משאר שלבי העבודה. על כן, התקנת המטבח והארונות נעשית על-ידי צוות מ- Touchwood ולא על ידי קבלני משנה.כחברה הבוחרת באופן קפדני את כל חומרי הגלם ואביזרי הפרזול והגימור, אנו רואים עצמנו מחויבים לתקינות המוצרים גם לאחר שלב ההתקנה. מחויבות זו שלנו, המחליפה כתב אחריות סטנדרטי, מבטיחה ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שתמיד יקבלו אצלנו מענה מקצועי לכל בעיה.
המטבחים מדברים
בשם עצמם
מטבח פרובנס עתיק

לתיאום פגישת היכרות

השאירו פרטים:

או פשוט התקשרו 072-3943-066